Medieval: Total War Hileleri

16 Ocak 2024 0 Yorum

Medieval: Total War hilelerini oyun esnasında veya savaş esnasında klavyedeki bazı tuşlara basarak etkinleştirebilirsiniz.

Para Hilesi: Oyun sırasında CTRL + X tuşlarına basarak belli bir miktarda altın kazanabilirsiniz. Bu hile genellikle kampanya haritasında çalışır.

Birimleri Hızlıca Tamir Etme: Birimlerinizi savaştan sonra hızlıca tamir etmek için, birimlerinizi şehrinizde konuşlandırın ve CTRL + ALT + F tuş kombinasyonunu kullanın.

Birimleri Hızlıca İyileştirme: Yaralı birimlerinizi hızlıca iyileştirmek için, birimlerinizi şehrinizde konuşlandırın ve CTRL + ALT + R tuş kombinasyonunu kullanın.

Birimleri Hızlıca Doldurma: Birimlerinizin sayılarını hızlıca maksimuma çıkarmak için, birimlerinizi şehrinizde konuşlandırın ve CTRL + ALT + L tuş kombinasyonunu kullanın.

Tüm Binaları Hızlıca Tamir Etme: Şehrinizdeki tüm binaları hızlıca tamir etmek için CTRL + ALT + D tuş kombinasyonunu kullanın.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın