Company of Heroes: Opposing Fronts Hileleri

18 Ağustos 2023 0 Yorum

Relic tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Company of Heroes'in DLC paketidir. Aşağıdaki hileler ile bütün bölümlerin kilidini açabilir, koca kafa modunda oynayabilir ya da savaş sisini ortadan kaldırıp rakibin hamlelerini görebilirsiniz. Hileleri uygulayabilmek için varsayılan konsol kısayolunu kullanabilirsiniz. Bunun için oyundayken, CTRL + SHIFT + @ veya CRTL + SHIFT + é tuşlarını deneyin. Eğer her ikisi de çalışmaz ise oyunun kurulu olduğu dizinde RelicCOH ayar dosyasını bulun ve not defteri yardımı ile dosyayı açın.

Ardından consoleKey = CONTROL+SHIFT+Grave yazan yeri değiştirebilirsiniz. Örneğin consoleKey = CONTROL+SHIFT+1 böylece artık CTRL+SHIFT+1 tuşlarına bastığınızda konsolu açabilirsiniz.

FOW_Toggle Savaş alanındaki sisi ortadan kaldırır. Tekrar yazarsanız etkisi yok olur.
ee_bigheadmode(1) Koca kafa modunda oyunu oynayabilirsiniz. 1 değerini 0 yaparsanız normal mod ile oynarsınız.
taskbar_hide Oyun arayüzünü saklar sinematik fotoğraf veya video çekmenize olanak tanır.
taskbar_show Oyun arayüzünü sakladıysanız bu kod ile geri alabilirsiniz.
statgraph() İstatistik grafik panelini açar.
statgraph_channel("fps") İstatiktik grafik panelini açtıktan sonra kullanabilirsiniz. FPS değerini ekranda gösterir.
setsimrate(10) Oyun hızını ayarlar. 10 normal hız olarak belirtilmiştir. Dilediğiniz gibi ister yavaşlatır ister hızlandırırsınız.

Company of Heroes: Opposing Fronts Bütün Bölümlerin Kilidini Kaldırma

Oyunda herhangi bir bölümü bitirmeden bir sonrakine geçemessiniz. Görev kilitlerini kaldırmak için bu yöntemi kullanabilir ve istediğiniz bölümü ön şart olmadan oynayabilirsiniz. Oyunun masaüstündeki simgesine sağ tıklayıp, özellikler deyin. Ardından hedef bölümünün sonundaki tırnak işaretinden hemen sonra bir boşluk bırakıp -unlock_all_missions ekleyin.

Eğer Steam ile oynuyorsanız Kütüphanede oyun ismine sağ tıklayıp özellikler deyin, ardından genel sekmesi altında bulunan Başlatma Seçenekleri kısmına -unlock_all_missions ekleyin. Böylece bütün bölümlerin kilidi kalkacaktır.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın