Farming Simulator 19 Para Hilesi

09 Ağustos 2023 0 Yorum

Tarım ve hayvancılık simülasyon serisi Farming Simulator'ün  Farming Simulator 19  oyunu için kolayca para hilesi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle oyunu çalıştırın ve bir kayıtlı oyun oluşturun. Daha sonra oyunu kaydedip oyundan çıkın.

Farming Simulator 22 için Para Hilesi

Daha sonra Belgeler > My Games > Farming Simulator 2019 > Savegame1 klasörünü açın içerisinde yer alan farms.xml dosyasını not defteri ile birlikte açarak aşağıdaki resimde gördüğünüz değeri düzenleyin.

Money yazan kısımdaki miktarı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Savegame1 ilk sıradaki kayıtlı oyunu ifade eder. Eğer siz farklı bir yere kayıt yaptıysanız o klasörü düzenlemelisiniz.

Oyunu yeniden çalıştırıp değişiklik yaptığınız kayıtlı oyuna girmek istediğinizde miktarın değişmediğini görebilirsiniz. Bu önemli bir detay değildir, kayıtlı oyunu açın ve paranın yeni yaptığınız miktarda olduğunu göreceksiniz. Oyundan çıkarken kaydettiğinizde girişteki miktarda değişecektir.

Ayrıca Fs19 modları indirerek oyundaki keyfinizi katlayabilirsiniz.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın