Company of Heroes 3 Hileleri

12 Ağustos 2023 0 Yorum

Relic Entertainment tarafından geliştirilen efsanevi gerçek zamanlı strateji serisinin son üyesi Company of Heroes 3 için ihtiyaç halinde kullanabileceğiniz konsol ve hileleri. Hileleri kullanabilmek için campaign ve skirmish modlarını oynarken SHIFT + CTRL + é tuşlarına basmanız konsolu açacaktır. Ardından aşağıdaki listede yer alan komutları girerek hileleri uygulayabilirsiniz.

é tuşu ESC tuşunun hemen altında yer alır.

  • Player_SetResource(Game_GetLocalPlayer(), RT_Manpower, miktar) – girilen miktar kadar insan gücü sağlar. Maksimum değeri 9999’dür.
  • Player_SetResource(Game_GetLocalPlayer(), RT_Munition, miktar) – girilen miktar kadar cephane sağlar. Maksimum cephane değeri 9999’dür.
  • Player_SetResource(Game_GetLocalPlayer(), RT_Fuel, miktar) – Girilen miktar kadar yakıt sağlar. Maksimum yakıt miktarı 9999’dür.
  • Player_SetResource(Game_GetLocalPlayer(), RT_Command, miktar) – girilen miktar kadar komuta puanı elde edersiniz.
  • Player_SetPopCapOverride(Game_GetLocalPlayer(), miktar) – Mevcut nüfus sınırını değiştirmenizi sağlar. Girdiğiniz miktar değeri kadar yeni nüfus sınırı elde edersiniz.
  • FOW_RevealAll – Savaş sisini kaldırır. Bir strateji oyunu hileleri arasında olmazsa olmaz hile diyebiliriz.
  • setsimrate(miktar) – Oyun hızını gireceğiniz miktara göre değiştirir. Varsayılan oyun hızı değeri 10’dur.
Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın