Call Of Duty : Black Ops Hileleri 

17 Ağustos 2023 0 Yorum

Call of Duty serisinin 7. oyunu Black Ops hileleri nasıl yapılır? Codbo hileleri için ilk olarak konsolu aktif etmemiz gerekir. Bunun içinde birkaç yöntem var. Hangisini yapmak isterseniz yapın size kalmış.

İlk yöntem Oyunun masaüstündeki simgesine sağ tıklayın ve Dosya konumunu aç deyin. Ardından Players klasörüne girin ve burada yer alan config.cfg dosyasını not defteri ile açıp içerisinde Monkey Toy 1 satırını bulup Monkey Toy 0 yapıp kaydedin çıkın. Daha sonra oyun esnasında é tuşuna basarak konsolu açabilirsiniz.

İkinci yöntem ise oyundayken Options'e girin. Ardından Game Options'u açıp Enabled Console ayarını aktif edip uygula deyin. Ardından é tuşuna basarak konsolu açabilirsiniz.

god Ölümsüzlük modunda oynarsınız.

give all Bütün silahlara sahip olursunuz.

noclip Wallhack hilesidir, duvardan geçebilir duvarın arkasındaki düşmanı öldürebilirsiniz.

notarget Düşmanlar sizi görmez.

Oyuna giriş Esnasında SPACE tuşuna basılı tutarak karakterin sandalyeden kalkıp arka tarafa gittiğini göreceksiniz. Orada Bilgisayara yaklaşıp F tuşuna basılı tutarak aşağıdaki kodları girebilirsiniz.

DOA Mini Zombi oyununu açar.

3ARC INTEL Bütün İstihbarat dosyaların erişirsiniz.

3ARC UNLOCK Oyundaki bütün bölümleri ve oyun sonu zombi bölümlerini açar.

ZORK Zork mini oyununu açar.

HELP Bütün konsol komutlarını gösterir.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın