Mount&Blade 2 Bannerlord Hileleri

12 Ağustos 2023 0 Yorum

Oyunda zorlananlara özel hileler burada. Savaş esnasında tek komutla bütün düşmanları ortadan kaldırmak, haritada istediğiniz yerde istediğiniz miktarda malzeme veya silah zırh almak ya da birlik ekranında hangi tür ve seviye birlik ihtiyacınız varsa kolayca tedarik edebilirsiniz.

Öncelikle hileleri aktif etmek için Belgeler > Mount&Blade 2 Bannerlord > engine_config.txt isimli dosyayı not defteri ile açın içerisinde yer alan cheat_mode = 0 değerini 1 ile değiştirin. Artık hileleri aktif ettiniz. Şimdi kullanabilirsiniz.

At ve Kılıç 2 Bannerlord savaş esnasında kullanabileceğiniz hileler

  • CTRL + F4 rastgele bir düşmanı bayıltırsınız. Eğer hayatta değilseniz ekranınızda izlediğiniz askeriniz tarafından bayıltılır.
  • CTRL + ALT + F4 Savaş alanındaki bütün düşmanları ortadan kaldırır.
  • CTRL + H Karakterin sağlığını doldurur.
  • CTRL + SHIFT + H Atınızın canı azsa bu hile ile canını doldurabilirsiniz.

Haritada ışınlanmak için kullanacağınız tuş kombinasyonu ise CTRL + Sol Mouse Tık'dır. Harita sisi kaldırma hilesi bu oyunda çalışmamaktadır.

Envanter ekranındayken sol tarafta oyunda bulunan bütün eşyalar listelenir. İstediğiniz kadar para vermeden çekebilirsiniz.

Birlik ekranındayken sol tarafta oyundaki bütün askeri birimler listelenir. İstediğiniz türde ve seviyede askerleri birliğinize alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın