Football Manager 2023 (FM23) Hileleri

19 Eylül 2023 0 Yorum

Football Manager 2023 oynarken bazı durumlarda hile kullanmak isteyebilirsiniz. Kadronuzda istemediğiniz bir oyuncuyu gönderecek bir kulüp bulamadığınızda veya takıma gelmek istemeyen bir oyuncuyu kadronuza katmak istediğinizde yardımcı olacak birkaç tüyo paylaşmak istiyoruz.

Oyuncu Gönderme ve Para Hilesi

Zengin bir kulübe menajer ekleyin ve kadronuzda düşünmediğiniz oyuncuyu o kulübe fahiş fiyatlarla satın. Böylece hem oyuncudan kurtulacaksınız hem de ciddi miktarda gelir elde edeceksiniz.

Takıma katılmak istemeyen oyuncuyu alma hilesi

Bunu 2 türlü yapabilirsiniz. Birinci ve kolay yolu, Editör aracılığı ile oyuncuyu kadronuza katmak. Bunun için FM23 editör kullanarak veritabanında değişiklik gerçekleştirin, daha sonra yaptığınız değişiklik dosyasını kaydedip oyuna girerken veritabanı değişiklikleri kısmından yükleyin. İkinci ve meşakatli yolu ise almak istediğiniz oyucunun kulübüne menajer ekleyin.

Daha sonra bu oyuncuyu sürekli olarak azarlayıp ceza verin. Kadro dışı bırakıp B takıma gönderin. Oyuncu ilgilenen kulüplerle görüşmeye açık hale gelecektir. Daha sonra teklif yaparak oyuncuyu transfer etmeye çalışın. Oyuncuyla ilgilenen başka kulüplerde varsa o kulüplerden gelen teklifleri kabul etmeyerek şansınızı arttırabilirsiniz.

Kötü Giden Maçı Yeniden oynamak

Kazanamayacağınızı düşündüğünüz maç veya final maçı gibi sonu kupaya çıkan maçlar öncesinde oyunu kaydedin. Maç istediğiniz gibi sonuçlanmaz ise kayıtlı oyunu tekrar açıp tekrarlayın. Birkaç denemede başarılı olamıyorsanız, rakibe menajer ekleyin ve forvet oyuncusunu maç esnasında kaleciyle değiştirin.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın