Medieval 2 : Total War Hileleri

16 Ocak 2024 0 Yorum

Medieval 2 : Total War hilelerini kullanmak oldukça kolaydır. Oyun içerisinde konsolu açmak için é tuşuna yada ~ (tilde) tuşuna basın ve aşağıda yer alan hile kodlarını girin.

toggle_fow - Haritadaki savaş sisini kaldırır. Tekrar yazdığınızda etkisini kaybeder ve savaş sisi tekrar açılır.

add_money 5000 - Ekonominize 5000 altın ekler. Miktarı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

process_cq Yerleşke Adı - Verdiğiniz yerleşke adına ait şehirdeki bütün inşaat sırasını anında tamamlar, örnek kullanımı process_cq London.

add_population Yerleşke_adı Miktar - Kodu yerleşke adı ve miktar arasında birer boşluk olacak şekilde girerseniz o şehire o miktarda nüfus eklemesi gerçekleştirir, örnek kullanımı add_population London 100

character_reset - Haritadaki tüm karakterlerinizin hareket kabiliyetini sıfırlar ve yeniden hareket ettirebilirsiniz. Turn bitirmeden istediğiniz miktarda bu kodu kullanabilirsiniz.

give_trait Karakter_Adı Trait_Özelliği Trait_Leveli - Belirttiğiniz isimde bir karakter oluşturmayı sağlar.

Örnek olması açısından Medieval 2 Total War karakter Trait özellikleri;

Yönetim Özellikleri: Şehir yönetiminde etkili olan özelliklerdir. Örneğin, "GoodAdministrator" veya "FinanciallyInept" gibi özellikler, bir şehrin gelirini ve kamu düzenini etkiler.

Diplomatik Özellikler: Diplomatlar ve casuslar için önemli olan özellikler. "Influence" veya "Subterfuge" gibi özellikler, diplomatik görevlerin başarısını etkiler.

Kişisel Özellikler: Karakterin kişisel davranışını ve karakterini yansıtan özellikler. Örneğin, "Drunkard" (sarhoş), "Chivalrous" (şövalyece) veya "Coward" (korkak) gibi özellikler, karakterin davranışını ve diğer karakterlerle etkileşimini etkiler.

Dini Özellikler: Karakterin dini inançları ve dini liderler üzerindeki etkilerini gösteren özellikler. Örneğin, "Pious" (dindar) veya "Heretic" (sapkın) gibi özellikler, dini konulardaki etkinliği belirler.

Askeri Özellikler: Askeri liderlik ve savaş kabiliyeti ile ilgili özellikler. Örneğin, "SiegeExpert" veya "CavalryCommander" gibi özellikler, belirli savaş durumlarında avantaj sağlar.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın