Farming Simulator 17 Para Hilesi

09 Ağustos 2023 0 Yorum

Farming Simulator 17'de para hilesi yapabilmek için öncelikle oyuna başlamış olmanız gerekmektedir. Herhangi bir savegame ile oyuna başlayıp, oyunu kaydedip çıkın. Ardından Belgeler > My Games > Farming Simulator2017 > savegame1 klasörünü açın. İçerisinde bulunan careerSavegame.xml dosyasını not defteri yardımı ile açın.

Burada money tagları arasında yer alan miktarı dilediğiniz gibi değiştirin, ardından dosyayı Kaydedip (Kısayol: CTRL + S ) oyuna tekrar başlayın. Kayıtlı oyundaki para miktarınız belirlediğiniz şekilde olacaktır.

20 adet savegame klasörü vardır. Siz hangi sıraya kaydettiyseniz o klasörü açacaksınız. İşlemi yaparken 3. sıraya oyunu kaydettiyseniz savegame3 klasöründe değişiklik yapmalısınız.

Bütün bunlarla uğraşmak yerine Fs17 para hilesi modu indirerek oyun esnasında dilediğiniz kadar para hilesi yapabilirsiniz.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın