Euro Truck Simulator 2 Hileleri

19 Eylül 2023 1 Yorum

ETS2 için bazı hile kodlarını oyun içerisinde kullanabilirsiniz. Bu kodlar TruckerMP ile birlikte çalışmaz. Hile kodlarını kullanarak, yorgunluğu kapatıp açabilir, trafiği ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca ceza yemekten bıktıysanız polisi de devre dışı bırakabilirsiniz. Oyun oynarken FPS drop yiyorsanız anlık FPS takibi yapabileceğiniz ekranı açıp kapatabilirsiniz.

Aşağıdaki hileleri kullanabilmek için konsolu açmanız gerekir. Konsolu açmak için öncelikle Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 klasörünün içerisinde yer alan config.cfg isimli dosyayı not defteri ile açın, ardından g_console 0 değerini 1 ile değiştirip kaydedin. Daha sonra oyunu tekrar çalıştırdığınızda é tuşuna basarak konsola erişebilir, aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.

g_fatigue 0

Yorgunluğu devre dışı bırakır. 0 değerini 1 ile değiştirdiğinizde yorgunluk tekrar aktif olacaktır.

g_police 0

Polisi devre dışı bırakır. 0 değerini 1 ile değiştirip tekrar girdiğinizde polis aktif olacaktır.

g_traffic 0

Yoldaki bütün araçları yokeder. Tekbaşınıza seyahat edersiniz. 0 değerini 1 ile değiştirdiğinizde trafik yoğunluğu eskisi gibi olacaktır.

warp 0.8

Normal değer 1'dir. Bu oyun simülasyon hızını değiştirecektir.

g_income_factor 3

Yaptığınız teslimattan 3 kat para kazanmanızı sağlar. Normal değeri 1'dir. Dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

g_minicon 1, then g_fps 1

FPS miktarını gösteren ufak bir ekran HUD kısmına eklenir.

g_set_time 09 05

Oyun saatini değiştirmenizi sağlar. Örneğin gece araç kullanmaktan nefret ediyorsanız, oyunu anında gündüze çevirebilirsiniz.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

1 Yorum

Vabisci 20 Ocak 2024 - 22:49:07

Video çekerken işime çok yarıyor, istediğim an zamanı değiştirip trafiği kapatabiliyorum. istediğim yerede ışınlanıyorum teşekkür ederim.


Yorum Yapın