Far Cry 3 Hileleri

17 Ocak 2024 0 Yorum

Far Cry 3 oyununda hileleri etkinleştirmek için, Steam veya UPlay üzerinden oyunun başlatma seçeneklerine çeşitli kodlar ekleyebilirsiniz. Bu kodlar oyunu belirli hilelerle başlatmanıza olanak tanır. İşte ekleyebileceğiniz bazı kodlar:

  • -GameProfile_GodMode 1: Tanrı modunu etkinleştirir ve sizi ölümsüz yapar. Ancak hayvanlar tarafından hala zarar görebilirsiniz.
  • -GameProfile_UnlimitedAmmo 1: Sınırsız mermi sağlar.
  • -GameProfile_IgnorePlayer 1: Düşmanların sizi algılamamasını sağlar.

Bu kodları eklemek için Steam'de oyununuzun üzerine sağ tıklayıp "özellikler"i seçin ve "başlatma seçeneklerini ayarla"ya tıklayın. Daha sonra yukarıdaki kodları ekleyebilirsiniz. Bu hileler oyunun Steam başlatma seçenekleri aracılığıyla etkinleştirildiğinde, oyun başarımlarını kazanmanız mümkün olmayacaktır.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın