Far Cry 2 Hileleri

17 Ocak 2024 0 Yorum

Far Cry 2 oyununda hileleri etkinleştirmek için Steam'in oyun başlatma seçeneklerine çeşitli kodlar ekleyebilirsiniz. Bunun için Steam'de oyununuzun üzerine sağ tıklayıp "özellikler"i seçin ve "başlatma seçeneklerini ayarla"ya tıklayın. Eğer Steam sürümüne sahip değilseniz oyunun masaüstündeki simgesine sağ tıklayıp, özellikler butonuna tıklayın. Ardından hedef kısmında yer alan metinin sonundaki tırnak işaretinden hemen sonra aşağıdaki kodu girin.

  • -GameProfile_GodMode 1: Tanrı modunu etkinleştirir.
  • -GameProfile_SkipIntroMovies 1: Giriş filmlerini atlar.
  • -GameProfile_UnlimitedAmmo 1: Sınırsız mermi sağlar.
  • -GameProfile_UnlimitedReliability 1: Silahların asla arızalanmamasını sağlar.
  • -GameProfile_IgnorePlayer 1: Oyuncuyu görünmez yapar.

Bu kodları ekledikten sonra, oyunu bu hilelerle başlatmış olacaksınız. Hileleri devre dışı bırakmak için, kodların sonundaki "1" değerini "0" olarak değiştirebilirsiniz. Unutmayın, bu hileler oyun deneyiminizi etkileyebilir ve bazı durumlarda oyun ilerleyişinizi bozabilir, bu yüzden dikkatli kullanın.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın