Banished Bütün Hileleri (Oyun Şifreleri)

08 Ağustos 2023 0 Yorum

Banished oynarken hayatta kalmaya çalışan bir grubun yönetimini üstlenirsiniz. Başınıza birçok felaket gelebilir, bunlardan en önemlisi açlık ve soğuk. Üretim zincirini dengeli tutmanız oyunda başarıya ulaşmanızı sağlar. Fakat bazı zamanlar eksik hammadde nedeniyle üretimde aksamalar meydana gelebilir. Bu durumlarda Debug Modu işinizi fazlasıyla görür.

Debug Menü modunda yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Tek dokunuşla bütün bireylerin eğitimini tamamlayabilir, soğuktan açlıktan veya sağlık nedenleriyle oluşabilecek tahribatları kapatabilirsiniz. Bina inşa ederken herhangi bir malzeme gerekmeden bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Debug Menü Modu Nasıl İndirilir?

Debug Modunu manuel olarak indirip kurmak için Banished Debug Menü Modu sayfamıza göz atabilirsiniz. Ya da Steam üzerinden oyuna sahipseniz oyuna girdiğinizde menüden Mods ardından Browse Workshop diyerek açılan kısımda arama kutusuna debug menu yazarak oyuna ekleyebilirsiniz.

İndirme tamamlandıktan sonra Installed Mods sekmesine gelerek buradan indirdiğiniz Debug Menü isimli modu Enable diyerek aktif etmeniz gerekmektedir.

Debug Menü Modu Nasıl Kullanılır?

Ayarlar kısmının sonuna bir böcek ikonu gelir. Bu ikona tıklayarak debug menüsüne ulaşabilirsiniz. Debug Menüden mevsim değiştirebilir, felaketleri kapatabilir, anında dilediğiniz kadar malzemeye sahip olabilirsiniz.

Ayrıca açlık, malzeme gideri, sağlık, soğuk gibi insanlarınızın mutluluğunu ve hayatını olumsuz etkileyecek olayları kapatabilirsiniz. Ya da istediğiniz bir anda yangın, hastalık, hortum gibi felaketleri tetikleyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın