7 Days to Die Şifreleri (Bütün Hileleri)

08 Ağustos 2023 1 Yorum

7 Days to Die için eski versiyonlarda konsol üzerinden hile kodları girmemiz gerekiyordu. Bunun içinse başlangıçta oyun hileleri aktif etmek, kayıtlı oyun açılışında veya yeni oyun oluştururken gerekliydi. Artık bütün bunlara gerek yok. Sadece oyun oluştururken veya kayıtlı oyuna giriş yaparken "Yaratıcı Mod" aktif yaparsanız oyun arayüzünden ihtiyacınız olan herşeye ulaşabilirsiniz.

7 Days to Die Geliştirici/Yaratıcı Mod Nasıl Aktif Edilir?

Oyuna devam et / yeni oyun seçeneğinden hangisini seçerseniz seçin sağ kısımda yer alan ayarlar bölümünden öncelikle Gelişmiş seçeneğine tıklıyoruz, ardından Yaratıcı Mod seçeneğini Açık hale getirip oyunu öyle başlatıyoruz.

Yaratıcı Mod Nasıl Kullanılır?

Oyunda TAB veya B tuşu ile açacağınız panel üzerinde yeni eklenen yaratıcı mod simgesine tıklayarak istediğiniz herşeye anında sahip olabilirsiniz.

Oyundaki herşey burada mevcut. Silahlar, yemek, içecekler, beton, çelik bloklar, bisiklet, 4x4, jerokopter vb. ne ararsanız burada bulabilirsiniz. Yine de ben şifre veya hile yazarak girmek istiyorum diyorsanız oyunmodları üzerinde paylaştığımız 7 Days to Die şifreleri sayfamıza göz atabilirsiniz. 7 Days to Die ile alakalı daha fazla rehber, tam çözüm ve item craft gibi konularda bilgi almak için 7 Days to Die etiketini inceleyin. Seven Days to Die hileleri en kolay yöntemi developer modudur.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

1 Yorum

Murphy 19 Eylül 2023 - 22:46:34

Debug modu bi harika dostum :)


Yorum Yapın