Empire Total War Hileleri

16 Ocak 2024 0 Yorum

Empire Total War hilelerini kullanabilmek için oyun esnasında konsolu açmanız gerekir. Konsol penceresini ESC tuşunun altında yer alan é tuşuna basarak aktif edebilirsiniz. Daha sonra aşağıdaki hile kodlarını yazarak etkilerini kazanabilirsiniz.

add_money Miktar - Miktar kadar para ekler.
process_cq "building_name" - Seçilen şehirdeki inşaat kuyruğuna yapı ekler (building_name, eklemek istediğiniz yapının adı olmalıdır)
auto_win attacker/defender - Savaşı kazanmak için kullanılır
create_unit "city or character name" "unit ID" X - Birim eklemek için kullanılır (city or character name, birim eklenecek olan yerin adı, unit ID, eklemek istediğiniz birimin kodu, X, eklenen birim sayısı)
give_trait_points "character id" X - Karaktere özellik puanı verir (character id, karakterin kimliği, X, vermek istediğiniz puan sayısı)
campaign_stats - Kampanya istatistiklerini gösterir
date Y M D - Oyunun tarihini değiştirir (Y, yıl; M, ay; D, gün)
diplomacy_mission "mission key" - Diplomatik görevleri tamamlamak için kullanılır (mission key, tamamlamak istediğiniz görevin adı)
toggle_fow - Harita üzerindeki sis perdesini açar veya kapatır
capture_settlement "settlement name" - Seçilen şehri ele geçirmek için kullanılır (settlement name, ele geçirilmek istenen yerin adı)
kill_character "character id" - Seçilen karakteri öldürür (character id, öldürülmek istenen karakterin kimliği)
list_traits - Tüm özellikleri gösterir
list_units - Tüm birimleri gösterir

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın