Cities Skylines 2 Hileleri

25 Ocak 2024 0 Yorum

Cities Skylines 2 ile şehir kurmaya çalışıyorsanız sınırsız para ve bütün nesnelere erişimin kilidini oyuna başlarken kaldırabilirsiniz. Ayrıca mevcut kayıtlı oyun dosyanızı yüklerken yine bu ayarları aktif ederek hilelerden yararlanabilirsiniz.

Yeni oyuna başlarken Map Options seçeneklerinden Unlock All ve Unlimited Money seçeneklerini işaretlerseniz sınırsız para ve bütün binalara erişimin kilidini açarsınız. Ayrıca Natural Disasters seçeneğini kapatırsanız herhangi bir doğal afetle şehrin yerle bir olmasının önüne geçebilirsiniz.

Kayıtlı oyun dosyanızı yüklerken açılan ekranda Map Options seçeneğine tıklayın.

Yukardaki gibi seçenekleri aktif ederek mevcut kayıtlı oyuna sınırsız para ve bütün herşeyin kilidini açma gibi hileleri uygulayabilirsiniz.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın