Capitalism Lab Hileleri

19 Ağustos 2023 0 Yorum

Capitalism Lab için hile kodları sayesinde şirket hesabınıza para hilesi yapabilirsiniz. Ayrıca alt şirketlerinize de anında para tanımlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, oyundayken SHIFT'e basılı tutup 6 + 7 + 8 + 9 tuşlarına basıyoruz. Numerik klavye kullanmıyoruz, harflerin üzerindeki kısımdan. Eğer doğru yaptıysanız hilelerin aktif olduğunu bildiren bir ekran gelecek karşımıza.

ALT + C  Hesabınıza 10 milyon dolar ekler.

ALT + X  Alt şirketlerinizin tamamına 10 milyon dolar ekler. Eğer Subsidiary DLC sahip değilseniz bunu kullanmanıza gerek yok.

Not: Yapımcı İngilizce olmayan klavyeler için & + * + ( tuşlarına basıldığında hilelerin aktif olduğunu belirtmiş. Ben denedim fakat çalışmadı. Bunu da deneyerek hileleri aktif edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan oyun hileleri, internet ortamından derlenmiş ve aksi belirtilmedikçe test edilmemiştir. Bu hileleri kullanmak oyunda başarım elde etmenizi engelleyebilir. Ayrıca online oyunlar için paylaşılan hileler sunucudan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. O nedenle kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazla bilgi için: Yasal uyarı

Yazar Hakkında

Hile.gen.tr

Oyun hileleri blogu.. Video oyunları için en güncel hile ve konsol komutlarını bulabileceğiniz websitesiyiz.

PC kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın