Rise online world

Uzun zaman sonra beklenen bir oyun bu makaleyi Alpha testinden sonra yazıyorum bu kadar beklemiyordum gerçekten beni benden alan bir oyun diyebilirim özellikle PVE ,PVP’si bir zamanlar ülkemizde oldukça popüler olan ve hala oynan ama o kadar popüler olmayan bir oyuna o kadar çok benzemesi tekrardan bir çok eski Knight online oyuncusunu bilgisayar başına getircek gibi duruyor. Şimdi Oyunu indirmeniz ve kayıt olmanız için gerekli olan site adresini Butonlar ile vericem ve makeleme devam edicem.

Neden oyun ülkemizde popüler olucak biliyor musunuz?

Ben yıllardan beri bir MMORPG oyuncusu olarak oyunun her nekadar alpha testine kendi şahsım girmemiş olsamda izlediğim videolardan yola çıkarak gerçekten ülkemizde ciddi bir başarıya ulaşacağını düşünüyorum.

Kıyaslama vakti !

Bir oyunu çok uzun yıllardır oynadım diğerini sadece videolardan izlediğim kadar biliyorum ilk başta bizi etkileyen grafikler oldu çünkü 2002 yılından beri 18 yıl geçmiş hala bugün knigt online’e giriş yapın Chitin Shell’in ve Chitinlerin Texture dosyaları aynıdır hal böyle olunca oyuna grafik güncellemesi gelmediği için çoğu yüksek seciye bilgisayar sistemlerinde FPS droplar alıyorsunuz 18 yıllık bir oyun nasıl donar bu bilgisayarda sorunusun soran eminimki çok fazla kişi vardır.Öncelikle Rise Online World oynarken böyle bir sıkıntı kesinlikle yaşamayacaksınız çünkü oyun Dünyada oldukça popüler olan bir oyun motoru tarafından geliştirildi ve devamlı olarak grafik güncellemesi yapılamktadır. Rise Online World’ün yapıldığı oyun motorunda en çok öne çıkan oyun Fortnite çoğu kişi bunun bir problem teşkil edeceğini düşünsede bence bu bir + .

En büyük Artısı ne biliyor musunuz?

Graifkleri ve herşeyi ile yep yeni bir oyuna başlayacaksınız itemlerin iconları invertory vs değişmiş olsada oyunu sanki yıllardan beri oynuyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Yine ülkemizde ve özellikle knight online oyuncularının bir başka oyun oynamadıklarını düşünürsek bu şirket için oldukça önemli bir artı 🙂 Tebrik ediyoruz.

Rise Online World Dikkat etmesi gereken tek şey !

Karakter animasyomları bana biraz tutuk geldi.Bunlar üzerinde belki çalışılabilir bunun dışında Unreal Engine ile yapılan bir çok oyunda efsane grafikler ortaya çıkıyor tabi bunlarda şuan oyuna yansımış gibi duruyor düşük sistemlerde FPS sorunu yaşatacağını düşünüyorum oyun için grafik ayarlarına oldukça özen göstermeli zira o yan tarafta tozlanan pazar leptobu ile o oyuna girilmediğinde millet bi kere öhöööö olur.Kendierini tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz ve gurur duyuyoruz.

Yorum yapın