Need For Speed Most Wanted Türkçe Yama

Need For Speed Most Wanted Türkçe Yama ile ilgili

Need For Speed oynarken çok fazla dialogları takip eden biri değilim ama menüyü ingilizce gördüğümde çıldırıyorum o yüzden bu yama olmadan oyuna asla girmem kurulumu basit size güzel bir türkçe oyun deneyimi yaşatacak bir yama kimin yaptığını bilmiyorum fakat yıllardan beri kullanırım.

%100 Türkçe Menü ve %100 Dialoglar !

Biraz önce bahsettiğim gibi oyunda konuşmalar dışında tamamen hepsi türkçe onunda belki yamasını bulabilirsem paylaşırım.Ne kadar çok konuşuyorum ya yama kurulumuna geçelim isterseniz.

Need For Speed Most Wanted Türkçe Yama Kurulumu

Birazdan kuruluma gecicem fakat önce  yamayı indirmemiz gerekiyor alt taraftaki button yardımı ile NFS Most wanted türkçe yamayı indirelim.

1.Dosyaları Zip Dosyasından Boş Bir Yere Çıkartın

2.Çıkan Dosyalardan German.bin`i Need For Speed Dosya Konumundaki Languages Kısmına Atıyoruz Gelen Soruya Değiştir Evet Diyip Geçiyoruz.

3.Çıkan Dosyalardan German.TXT Metin Belgesini Need For Speed Dosya Konumundaki CREDITS Kısmına Atıyoruz.

4.Locale_German.loc Dosyamızı da Need For Speed Dosya Konumundaki MEMCARD İçerisine Atıyoruz.

5.İşimiz Daha Bitmedi Bu Sefer De Windows Arama Motoruna Regedit Yazıyoruz Ve Windows Kayıt Defterine Giriyoruz.

6.Sırasıyla Uyguluyoruz HKEY_LOCAL_MACHINE-SOFTWARE-Wow6432Node-EA GAMES-Need For Speed Most Wanted Üzerine 1 kere Tıklıyoruz.

7.Sağ Tarafda Açılan Pencerede Language Kısmına English Yazar Biz Bunu German Olarak Değiştiricez Language Üzerine Çift Tıklayalım.

8.Tıkladıktan Sonra Değer Verisi Altına German Yazalım Ve Kayıt Defterinden Çıkalım.

Yorum yapın