GTA 4 Türkçe Yama

Grand Theft Auto 4 Türkçe Yama

GTA 4 Türkçe yama ben dahil bir çok oyuncu GTA serisinde hala direkt olarak türkçe dil desteği beklemekteyiz. 5 milyon sadece korsan yollar ile bir ülkede indirilen bir oyun neden türkçe dil desteği  yapmaz diye düşündüm çünkü kimse satın almıyor 🙂 Bu birazda bizim eserimiz aslında ama sıkıntı yok türkçe yamalar sahyesinde GTA 4 ‘ü türkçe oynamak mümkün. 

GTA 4 Türkçe Yama indir

GTA 4 Yama dosyası mediafire üzerinden yönlendirme linki ile indiriceksiniz.GTA 4 türkçe yama kurulumu detaylı bir şekilde alt kısımda anlatılmştır.Yamanın sorunsuz çalıştığı güncellemede mevcut. 1.0.7 Paketi ile GTA 4’ü sıkıntısız bir şekilde oynayabilirsiniz.
İndirmek istediğiniz GTA 4 Türkçe yaması 1.0.7 patchi ile denenmiştir ve %100 sorunsuz çalışmaktadır.

GTA 4 Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmak için öncelikle GTA 4’ün kurulu olduğu dizine girmelisiniz.Bunun için masaüstünde bulunan GTA 4 simgesine Sağ Tıklayarak Özellikler seçeneğini seçin daha sonra Dosya Konumunu Aç diyerek yüklü olduğu dizini açalım. common\text klasöründe bulunan Amerikan GTX dosyasını indirdiğimiz yama ile değiştiriyoruz.

GTA 4 Crack Lazım mı ?

GTA 4 Crack konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız GTA 4 Crack ile ilgini makalemizi okumanızı tavsiye ederim probleminizi kökten çözecek ve size keyifli bir oyun oynamanızı sağlıyacaktır.

GTA 4 Hile veya Trainer ister misiniz?

Tam liste gta 4 hileleri ve en çok kullanılan ve bütün hilelere eriş sağlayabiliceğiniz gta 4 trainer bazen sinir bozucu bir hal aldığında ortam biraz gevşemek gerekebilir.

GTA 4 trainer

GTA 4 TRAİNER GTA 4 trainer oyun içersinde herhangi bir kod yazmadnaveya şifre ezberi gerekmeden. Direkt olarak klavye ve Fare kısayolları ile hile yapmanızı sağlar.Daha önceden yazılımcı tarafından GTA 4 trainer  için kodlaran hilelerin tamamını  kullanmanızı sağlar Bir çok yazılımcı

Read More »

GTA 4 Hileleri

GTA 4 Hile Nasıl Yapılır? Diğer GTA versiyonları kadar kolay değil direk oyun içersinde yazamıyorsunuz. Hileler kodlar halinde değil telefon numaraları şeklinde GTA 4’te ama sorun değil bizim hile kodlarımız olduğu sürece öyle yada böyle hile yaparız. GTA 4 Hile Nasıl

Read More »

Yorum yapın