DarkSiders 3 Türkçe Yama

Oynadığım en keyifli oyunlardan birisi DarkSiders 3  için türkçe yama desteği yayınladı yine DH ekibi bu adamlar olmasa türkçe oyun oynayamıcaz vallah helal olsun şimdi neler türkçe oyunu indirdirdim ben verdikleri türkçe yamanın içersinde bulunan torrent dosyası ile oyunu indirip denedim sizin içinde en sağlıklısı bu olucaktır.
Steam’de denediler mi bilmiyor fakat siz deneyin olmaz ise verdiğim dosyadaki torrent dosyası ile paylaşılan oyunu indirin ve yamayı yapın sorunsuz olucaktır.

DarkSiders 3 Türkçe Yama Nasıl kurulur?

Yama kurulumu yapmak için öncelikle oyunun kurulu olduğu klasöre erişim sağlamalısınız bilmeyenler için ;
Masastündeki oyun icon’u Sağtıklıyoruz Özellikler seçeneğini seçiyoruz ve artıktan açılan pencerede bulunan Dosya konumunu Aç butonuna tıklayarak oyunun kurulu olduğu dizine gidebilirsiniz.
Daha sonra indirdiğiniz dosyaları paks klasörüne atıyoruz.

Uyarı : indirdiğiniz dosyayı paks klasörüne atmadan ince paks klasörü içinde bulunan z-Maske.pak dosyasını rarlayıp yedek alınız.

Bu işlemlerin ardından Türkçe yama işleminiz tamamlanmış olması gerekiyor herhangi bir çöjme veya oyun açılmaması gibi sorunlar yaşıyorsanız yedeklediğiniz pak dosyasını tekrardan paks klasörüne çıkarın indirdiğinizi silip bilinki yüklemiş olduğunuz oyun farklı bir sürümdür ve desteklemiyordur. 

Türkçe Yama olmazsa ne yapıcam?

Vereceğim dosyanın içersinde bulunan Torrent dosyası yardımı ile desteklenen Darksiders 3 versiyonunu indirebilirsiniz indirdikten sonra aynı işlemleri yaparak türkçe yamayı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın